„TFP – terapia skoncentrowana na przeniesieniu” – bezpłatny wykład w Łodzi

Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej zaprasza na bezpłatny wykład Janusza Kitrasiewicza: „TFP – terapia skoncentrowana na przeniesieniu”.
19 maja 2018 r. (sobota), ul. A. Kamińskiego 27 A, sala 47 (Wydział Filozoficzno – Historyczny, Instytut Historii Uniwersytetu Łódzkiego). Spotkanie odbędzie się w godzinach 10:00 – 15:00.
Wykład będzie wprowadzeniem do sposobu pracy terapeutycznej, skoncentrowanej na przeniesieniu wg. Otto Kernberga. Odbędą się również dwie superwizje ilustrujące możliwości rozumienia psychopatologii i prowadzenia psychoterapeutycznego leczenia w oparciu o prezentowane podejście.

Spotkanie kierowane jest do psychoterapeutów, psychiatrów oraz osób szkolących się do pracy psychoterapeutycznej zainteresowane teorią Otto Kernberga i jej stosowaniem w warunkach ambulatoryjnych i oddziałach szpitalnych oraz w prywatnej praktyce psychoterapeutycznej.

Wstęp na wykład jest wolny, po wcześniejszym (do 12 maja) zgłoszeniu telefonicznym – 601 332 469 lub mailowym – psychodynamikalodz@gmail.com